VisaTranslation

перевод текстов, документов

Информация

За кордоном не отримали все зароблене?

16 апрель, 2019 0
Україна – це своєрідний європейський офшор, бо у нас податок на доходи фізичних наразі складає 18%, а в розвинених країнах він набагато більший. Власне, порівняння – процес комплексний і суб’єктивний, бо застосовують 2 типи оподаткування: з фіксованою ставкою і з прогресивною шкалою. Прогресивна шкала оподаткування передбачає зростання виплат при збільшенні доходів. Такий тип оподаткування у багатьох країнах Європи, у тому числі і в Україні.
Відмінність з Європою лише в тому, що в цих країнах різниця між податком, який повинні платити образно кажучи “багаті” набагато більший того податку, що платять “бідні”. Так у Франції застосовується шестирозрядна прогресивна шкала, де мінімальна ставка податку на доходи фізичних осіб складає 10,52%, а максимальна – 75%. 75%- для тих, чий рівень доходу в рік перевищує 1 млн. євро. Але якщо Жерар Депардье, і Бернар Арно набули громадянства інших країн, то громадяни України можуть просто повернутися додому та звернутися до компанії taxback.com, щоб повернути кревні на підставі існуючих угод між Україною та іншими державами.
Якщо за останні роки ви працювали чи були на офіційній практиці в Австралії, Австрії, Бельгії, Великобританії, Данії, Ірландії, Канаді, Люксембурзі, Нідерландах, Німеччині, Новій Зеландії, США чи Японії, але є податковим резидентом України, у Вас є шанс повернути ще трохи кревно зароблених. Зверніться до Дмитра Васильовича (+38067-247-65-26), українського територіального менеджера з taxback.com, дізнайтесь, які документи Вам треба зібрати, зберіть їх, принесіть нам на переклад. Тим часом укладіть договір з taxback.com, заповніть заявки, надайте перекладені документи та очікуйте гроші.

За кордоном не отримали все зароблене?


Для повернення податків з Німеччини Вам потрібно буде
1. Надати копії Lohnsteuerbescheinigung (за відсутності – оригінал чи копії Abrechnung (Lohnabrechnung). Це документ, в якому роботодавець вказує суму сплаченої зарплати та відрахованих податків. Його можна отримати як в кінці календарного року так і одразу після завершення роботи).
2. Заповнити аплікаційну форму
3. Копію закордонного паспорта
4. Оригінал довідки про доходи в Україні з перекладом на німецьку мову. Таку довідку видає офіс податкової адміністрації за місцем реєстрації, або ж її можна замовити онлайн через кабінет платника податків за наявності ЄПЦ (єдиного цифрового підпису). Довідку потрібно перекласти на німецьку мову, з підписом та печаткою перекладача. В залежності від кількості тексту переклад такої довідки в нашому бюро перекладів обійдеться Вам від 80 грн до 150 грн.


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации. Авторизируйтесь или зарегистрируйтесь пожалуйста, если у Вас ещё нет аккаунта на нашем сайте.