VisaTranslation

перевод текстов, документов

Информация

Отримати стипендію для навчання в закордонному вузі - реально

17 май, 2018 0
СТИПЕНДІЇ ВІД ЧУЖОГО ПОСОЛЬСТВА

Слідкуйте заоголошеннямипростипендії та грантинанавчаннянасайті МіністерстванаукиіосвітиУкраїницілий рік.За такими програмамищорічно виїжджаютьвчитися1-3тис.українських студентів.
 
БІЗНЕС-УПРАВЛІНЦІ ЗА ПІЛЬГАМИ

Цікавтесь своєю мрією: стипендіїіноді пропонуютьсамібізнес-школи,про щоможнадізнатисянаїхньому сайті.
Критерії відбору можуть бути різними: від визначних академічних результатів і лідерських досягнень (наприклад, Wharton Business School) до фінансових потреб аплікантів (Tuck School of Business at Dartmouth).Можуть виділяти і за будь-якою особливою ознакою (статевою, національною тощо).Так, стипендії в якості гендерного вирівнювання (для жінок) дають London Business School, INSEAD, Chicago Booth тощо і деякі окремі фонди (The Forte Foundation, Herman Family Fellowship і т. д.).
 
ОБМІН І СТУДЕКСПАТИ

Обмін студентами і програма подвійного диплому – хороші варіанти для українських студентів, що дають можливість за чотири роки паралельно отримати закордонну освітою і досвідом.Точніше Вас зорієнтує департамент міжнародного співробітництва або академічної мобільності вузу. Такі можливості надають і закордонні вузи для студентів-українців, однак необхідно ще уточнити нюанси для отримання національної віз для навчання в тій чи іншій країні.
Отримати стипендію для навчання в закордонному вузі - реально

 

 

 

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации. Авторизируйтесь или зарегистрируйтесь пожалуйста, если у Вас ещё нет аккаунта на нашем сайте.